Kontakta oss


Skötselbolaget når man dygnet runt, 24/7/365.

Våra kontor har öppet vardagar mellan 7 och 16 och på de orter vi har jourtjänst är vi bemannade dygnet runt under årets alla dagar och vi löser alltid dina problem.

Vill du kontakta oss eller göra en felanmälan?
Via telefon på respektive ort, via chat, enligt nedan eller via vårt felanmälanformulär skotselbolaget.se/felanmalan/.

Jourtelefon utanför ordinarie arbetstid och helger 16.00-07.00
076 – 632 28 99

Gå in och följ din fastighet via vår Kundwebportal. Saknar du inloggningsuppgifter? Kontakta oss så lägger vi upp dig som användare.

 

Huvudkontor

Kalmar

Roland Andersson, Ägare/VD

Ventilation, Teknik & Förvaltning

070-311 54 53
andersson@skotselbolaget.se

 

John Romin: Drift/personalchef

Fastighet/teknik/Bygg/måleri/lokalvård

070-612 06 90
john.romin@skotselbolaget.se

 

Jonas Rundberg: Drift/personalchef 

Trädgård/ Yttre/ Mark

070-356 52 32
Jonas.rundberg@skotselbolaget.se

 


Oskarshamn:

Lars Karlsson: Filialchef

Teknik/Fastighetsunderhåll

070-236 21 24

lars.karlsson@skotselbolaget.se

 


Växjö:

Leif Svensson: Filialchef

Teknik/fastighetsunderhåll

070-611 07 99

Leif.svensson@skotselbolaget.se

 


Nybro:

Erik Bjursell: Drift/personalchef

Trädgård/Mark/Fastighet/Lokalvård

073-0287614
erik.bjursell@skotselbolaget.se